GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ DOM, MOJA RODZINA, MÓJ ŚWIAT"
Gminny Konkurs Plastyczny "Mój dom, moja rodzina, mój świat" został zorganizowany
przez Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Uzależnień.
W konkursie mogli wziąć udział uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych
z terenu gminy Czermin w kategoriach wiekowych:
- kategoria I – przedszkole,
- kategoria II - klasy I – III,
- kategoria III - klasy IV - VI.
17 listopada 2022 roku odbyło się wręczenie nagród w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerminie.
W konkursie wzięło udział 62 uczestników. Komisja Konkursowa, w składzie:
- Mirosław Bugaj – Przewodniczący Rady Gminy w Czerminie,
- Małgorzata Izba – artystka, malarka, instruktor w GOK w Czerminie,
- Anna Sypek – artystka, instruktor w GOK w Czerminie,
- Janina Herchel – artystka, członek Stowarzyszenia Kobiet w Czerminie „GRACJA”.
Nagrody wręczył Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Czerminie Mariusz Bożek.
Kategoria wiekowa: przedszkole
I miejsce – Maja Leśniowska – Szkoła Podstawowa w Otałęży
II miejsce – Kacper Stefanowicz – Szkoła Podstawowa w Otałęży
II miejsce – Sara Gródecka – Przedszkole Publiczne w Czerminie
III miejsce – Lena Misiak – Szkoła Podstawowa w Otałęży
Wyróżnienia
Liliana Szęszoł – Przedszkole Publiczne w Czerminie
Antoni Ćwięka– Szkoła Podstawowa w Otałęży
Kategoria wiekowa: klasy I-III szkoły podstawowej
I miejsce – Jakub Biesiadecki – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
I miejsce – Amelia Jachym – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
I miejsce – Bartosz Murdza – Szkoła Podstawowa w Otałęży
I miejsce – Krystian Pisarczyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
II miejsce – Mateusz Pisarczyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
II miejsce – Klaudia Zięba – Szkoła Podstawowa w Brniu Osuchowskim
II miejsce – Martyna Płatek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
III miejsce – Wojciech Kazimierz – Szkoła Podstawowa w Otałęży
III miejsce - Emilia Ćwięka – Szkoła Podstawowa w Trzcianie
Wyróżnienia
Liliana Gruszka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
Maja Pluta – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
Adam Kowalski - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
Emilia Lazur - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie
Roksana Borońska – Szkoła Podstawowa w Otałęży
Aleksandra Kilian – Szkoła Podstawowa w Otałęży
Nadia Herchel - Szkoła Podstawowa w Trzcianie
Kategoria wiekowa: klasy IV-VI szkoły podstawowej
I miejsce – Roksana Obara – Szkoła Podstawowa w Otałęży
II miejsce – Kacper Kaczmarczyk – Szkoła Podstawowa w Otałęży
III miejsce – Julia Rajtar – Szkoła Podstawowa w Otałęży
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, uczestnikom i nauczycielom. Życzymy dalszych artystycznych sukcesów.