Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”

Utworzono dnia 09.01.2023

Dnia 03 stycznia 2023 roku odbyły się eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”

Komisja Konkursowa w składzie:

Mariusz Bożek - przewodniczący - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Czerminie

Wiesław Śpiewak – członek - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czerminie

Paweł Rec - członek - skarbnik Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czerminie

Małgorzata Izba - członek - instruktor malarstwa Gminnego Ośrodka Kultury w Czerminie

Anna Sypek – członek - instruktor plastyki Gminnego Ośrodka Kultury w Czerminie

w wyniku analizy poziomu artystycznego nadesłanych prac przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych:

II grupa – szkoły podstawowe klasy I-IV

I miejsce

Paweł Łapa - ZSP w Czerminie - opiekun: Jadwiga Peret

Praca plastyczna Pawła Łapy

Lena Ozimek - ZSP w Czerminie - opiekun: Jadwiga Peret

Praca plastyczna Leny Ozimek

Jagoda Strąk - SP w Trzcianie - opiekun: Adamina Gawron

Praca plastyczna Jagody Strąk

II miejsce

Igor Działo - SP w Brniu Osuchowskim - opiekun: Bogusława Sypek

Praca plastyczna Igora Działo

Eryk Pęgiel - SP w Brniu Osuchowskim - opiekun: Bogusława Sypek

Praca plastyczna Eryka Pęgla

III miejsce

Julia Myjak - SP w Trzcianie - opiekun: Maria Głaz

Praca plastyczna Julii Myjak

Gabriela Knutelska - ZSP w Czerminie - opiekun: Danuta Mazur

Praca plastyczna Gabrieli Knutelskiej

Wyróżnienia:

Emilia Lazur - ZSP w Czerminie - opiekun: Danuta Mazur

Szymon Foltak - SP w Trzcianie - opiekun: Agnieszka Węgrzyn

Mateusz Kapinos - SP w Trzcianie - opiekun: Agnieszka Węgrzyn

Tymoteusz Myjak - SP w Trzcianie - opiekun:  Agnieszka Węgrzyn

Natalia Bator - SP w Brniu Osuchowskim - opiekun: Bogusława Sypek

Aleksandra Bożek - SP w Brniu Osuchowskim - opiekun: Bogusława Sypek

Adam Kowalski - ZSP w Czerminie - opiekun: Danuta Mazur

Ewelina Rzeźnik  - SP w Brniu Osuchowskim - opiekun: Bogusława Syp

Bartłomiej Trzpis -  SP w Trzcianie - opiekun: Agnieszka Węgrzyn

Natalia Leś -  ZSP w Czerminie - opiekun: Jadwiga Peret

Jakub Biesiadecki - ZSP w Czerminie - opiekun: Jadwiga Peret

Igor Czaja - ZSP w Czerminie - opiekun: Jadwiga Peret

Lena Czaja - ZSP w Czerminie - opiekun: Jadwiga Peret

Michał Hadam - ZSP w Czerminie - opiekun: Jadwiga Peret

III grupa – szkoły podstawowe klasy V-VIII

I miejsce

Kacper Kosowski - ZSP w Czerminie - opiekun: Adamina Gawron

Praca plastyczna Kacpra Kosowskiego

Zwycięzcom gratulujemy. Życzymy wszystkim kolejnych sukcesów w nadchodzących konkursach.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 75

W poprzednim tygodniu: 92

W tym miesiącu: 43

W poprzednim miesiącu: 583

Wszystkich: 13583